Ruční výroba a prodej originálních šperků a bižuterie  
  <zpět na úvodní stránku  
 
 
<

Obchodní podmínky pro nákup 

   VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

Kupující učiněním objednávky stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky Dity Fleischlingerové, podnikající jako fyzická osoba, místo podnikání Nad lomem 2636/11, PSČ 62800 Brno-Líšeň, IČO 47876905, pro dodávku zboží, vyhlášené prodávajícím. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které navazují na občanský zákoník, pro firmy obchodní zákoník a jsou zároveň pro obě strany od 1.1.2013 závazné.

OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ

Vybraný výrobek si můžete objednat e-mailem s uvedením objednacího čísla. V Brně je možný osobní odběr, viz kontakt. Je však nutné telefonicky se předem objednat. Předmětem smlouvy je zboží uvedené v kupní smlouvě – objednávce. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká samotným dodáním zboží. K uzavření kupní smlouvy se vyžaduje formální potvrzení objednávky prodávajícím.

POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY

Objednávka je přijata do 24 hodin, potvrzení objednávky vám zašlu e-mailem, o odeslání budete taktéž informováni e-mailem. V případě nejasností Vás budu samozřejmě kontaktovat.

ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY

Každou objednávku můžete do 24 hodin zrušit a to e-mailem nebo faxem i bez udání důvodu. Stačí uvést jméno s adresou, e-mail, objednací číslo a cenu objednaného zboží.

PRÁVO KUPUJÍCÍHO ODSTOUPIT OD SMLOUVY

Pokud je kupní smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku (v internetovém obchodě), má kupující v souladu s občanským zákoníkem právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. V takovém případě kupující kontaktuje prodávajícího a písemně uvede, že odstupuje od smlouvy s uvedením čísla objednávky, data nákupu a čísla účtu pro vrácení peněz, vrácení peněz poštovní poukázkou není možné. Odstoupení od smlouvy musí být doručeno nejpozději poslední den 14 denní lhůty včetně vráceného zboží. Toto ustanovení zákona však nelze chápat jako možnost bezplatného zapůjčení zboží. Kupující v případě využití práva na odstoupení od smlouvy do 14 dní od převzetí plnění, musí prodávajícímu vydat vše, co na základě kupní smlouvy získal. Pokud to již není možné (např. v mezidobí bylo zboží poškozeno), musí kupující poskytnout peněžitou náhradu jako protihodnotu. Ke kupní ceně, která má být kupujícímu vrácena, započte prodávající své skutečně vynaložené náklady spojené s vrácením zboží, peněz.

BALNÉ A POŠTOVNÉ

Zboží mohu zaslat buď jako doporučenou zásilku (po obdržení platby na účet, který Vám sdělím při závazné objednávce). V tomto případě bude činit poštovné a balné 90 Kč. Nebo dobírkou (požaduji zálohu ve výši 140 Kč zaslat předem na účet, který Vám sdělím při závazné objednávce). Poštovné a balné v tomto případě činí 140 Kč.

DODACÍ LHŮTA

Dodací lhůta je do 7-mi dnů nejpozději od připsání platby na účet, není-li sjednána jinak.

REKLAMACE A ZÁRUKA

Případné reklamace vyřídím k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Za vady vzniklé přepravcem neručím.

Záruka se nevztahuje na:

a) vady vzniklé běžným používáním

b) byl li výrobek mechanicky poškozen

c) nesprávným skladováním

 

Postup při reklamaci:

1) informujte mne o reklamaci e-mailem nebo faxem

2) zboží zašlete jako doporučený balík (ne na dobírku) na moji adresu

3) do zásilky uveďte důvod reklamace a Vaši adresu

4) doklad o nabytí reklamovaného zboží.

 

Vaši reklamaci, případně využití práva na odstoupení od smlouvy, vyřídím co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od převzetí zboží.

VÝROBA NA ZAKÁZKU

Při výrobě na zakázku může být původní cena navýšena dle dohody. Před započetím výroby požaduji zaslat zálohu ve výši jedné poloviny konečné ceny zakázky na účet, který bude sdělen po písemném potvrzení smlouvy. Dodací lhůta je v tomto případě dle dohody, nejméně však 21 dní od připsání zálohy na účet. Výrobu na zakázku provádím pouze v měsících listopad až březen.

 
<zpět na úvodní stránku  
 
       
Proteiny a proteinové doplňky s bílkovinami.